31. oktoober tähistasime koolis Halloweeni. Ehtisime klassid ja klassiuksed, valisime endale selleks päevaks vahvad kostüümid ning osalesime Halloweeni maski meisterdamise töötoas.

Maskid valmis, kostüümid seljas. Pidasime maha ühe ägeda Halloweeni disko, kus kolmeliikmeline žürii valis kõige stiilsema, hirmuäratavama ja kõige vahvamini isetehtud Halloweeni kostüümi. Osalejad said ka diplomid ning maiustused. Veel valiti žürii poolt klass ja nende klassiuks, mis paistis silma kõige kirkamate ja kummituslikumate lahendustega. Selleks osutusid meie armsad 1. klassi õpilased, kes lasid ideedel loovalt lennata ning võitsid tiitli endale. Ka õpetajad said nomineeritud ning välja anti kolm kõige ägedama kostüümi tiitlit.