Tervisenõukogu aastaplaan 2020/2021. õa

Teema (tegevus) Eesmärk Ülesanded Tähtaeg Vastutajad Kaasatud
Liikmete kinnitamine ja juhi valimine. Aasta tööplaani koostamine/ kinnitamine. Aasta fookuspunktide määramine. Kinnitada tervisenõukogu liikmed, valida uus juht. Koostada ja kinnitada aastatööplaan. Arutada läbi aasta jooksul toimuvad üritused, tegevused.

Kaasata uusi inimesi tervisenõukogu töösse, määrata uus juht.

29.september Tervise-nõukogu Natalia Kond
Spordinädal Teadvustada liikumise tähtsust. Ühine hommikuvõimle-mine lastel/õpilastel.

Koolis toimuvad õuevahetundide ajal erinevad orjenteerumismängud.

Lasteaias spordinädal.

Üleeuroopaline koolispordipäev.

23.-25.

september

Erge LooritsNelli Purge Klassiõpetajad, rühmaõpetajad, personal.
Vaimse tervise nädal/päev Vaimse tervise teadvustamine. Õnne ja heaolu teema. Lasteaias 9.10 erinevad töötoad. Koolis kast, kuhu saab kirjutada/joonistada seda, mis teeb sind õnnelikuks. Kogutud materjalid ühisele stendile. Heaolutunnet tekitav sümboolne töö klassides (kokkuvõte stendile). 6-9.

oktoober

Minni Kaju

Nelli Purge

Klassiõpetajad, rühmaõpetajad, personal.
Leivanädal Muutub harjumuseks süüa leiba. Leiva küpsetamine. Uued teadmised leivast.

Ettelugemispäeva põimimine leiva nädalaga – temaatilise loo lugemine gruppides/arutelu.

19.-24. okt. lasteaia leiva küpsetamine.

26.-29. okt. Leivanädal

Kristiina Leoke,

Maie Põiklik

Rühmaõpetajad

Klassiõpetajad

Päkapikuvõimlemine Muuta tööpäev aktiivsemaks, rõõmsamaks. Aktiivne liikumine tööpäeva keskel. 30.november Merle Treksler
Vastlapäev Tervisliku eluviisi propageerimine läbi sportlike tegevuste.

Eesti rahvakommete tutvustamine.

Sportlikud tegevused õues.

Vastlatoidud.

Vastlakombed.

16. veebruar Erge Loorits,

Merle Treksler

rühmaõpetajad,

klassiõpetajad

Lauatennise -ja keegliturniir Tervislike eluviiside propageerimine. Lauatennise turniir kooliõpilastele ja õpetajatele. Lasteaias sulgpalli mängimine. II poolaasta Erge Loorits klassiõpetajad
Südamenädal/

piimapäev

Tervisliku ja aktiivse eluviisi propageerimine. Ürituste ajakava kinnitamine.Jüripäeva spordivõistlused.

Terviserada.

Esmaspäevased hommikuvõimlemised.

Kokkuvõte südamenädalast.

12.-16.