12. detsembril külastas meie maja noor kunstnik Hendra Raud. Hendra on ühtlasi ka meie kooli endine õpilane.

Lisaks näitusele oli meil võimalus  Hendraga tuttavaks saada.  Vestlusringi juhtis meie maja direktor Natalia Kond.

Saime teada, et Hendra jaoks on kunst tema väljendusviis. Kunsti läbi väljendab ta enda tundeid ja endale olulisi asju. Iga tema teose taga on lugu. Inspiratsiooni saab kunstnik emotsioonidest. Hendra jaoks on väga olulisel kohal temale kallid inimesed.

Hendra rõhutas vestlusringis, et ei ole õige inimesi hinnata ainult välimuse põhjal. Tänapäeva ühiskonnas otsustatakse liiga palju keha ja välimuse järgi.  Inimestes ei ole ainult füüsilne pool, vaid midagi  palju rohkemat.  Peaksime rohkem märkama seda ilu, mis on inimestes peidus.

Suur tänu Hendrale ja tema perekonnale näituse korraldamise eest!

Soovime tänada kõiki, kes osalesid vestlusringis ja tulid näitust uudistama.