Oleme koos kooliperega jõuluaja hoogsalt käima lükanud ning kooli ja klassiruumid ehteisse saanud. Selle aasta jõulu teemaks osutus meil  “Jõulud põhjapoolusel 2023”. Kaunistusteks said suured lumehanged ja lumehelbed ning põhjapoolusel elavad loomad.

1.detsembril sai peetud ka vahvat jõulumütsi kandmise päeva. Vahva oli näha, et paljud meist on traditsioonilised ja otsustasid jõulumütsi kasuks. Leidus ka neid, kes kandsid toredaid jõululikke peaehteid.

Alates 1. detsembrist kuni 19. detsembrini liiguvad ringi toredad liikumispäkapikud, kelle abiga võimleme igal hommikul mõnusaks virgutuseks enne tundide algust.

4. detsember tähistasime I adventi koos jõulujutu lugemisega ning küünla süütamisega. Sellele päevale jäi ka meie kooli traditsiooniline komme ehtida kooli ees helkuripuu. Helkureid jagasime eraldi ka õpilastele, kellel see puudus, et olla pimedal ajal nähtav. Tähistame ühtlasi veel II ja III adventi, kus kooli õpilasesinduse liikmed jõulujutte ja luuletusi loevad.

Jõuluootuses olles oleme nädal aega üheskoos erinevate klassidega küpsetanud maitsvaid piparkooke ning üles on pandud ka jõuluteemaline savinäitus. Ehitud sai ära ka kooli meisterdusringis kingitustest valminud jõulukuusk ning jõuluvana postkontor.

Meeleolukat jõuluaega kõigile!