Käesolev info kehtib 16.03.2020 – 30.04.2020. Muudatused järgmise nädala kohta saadetakse e-posti teel reedel kell 17.00.

• Kogu info õppetegevuse kohta edastatakse e-kooli ja e-posti teel tööpäeviti ajavahemikul 8.00-17.00.
  • Seoses distantsõppega saab vajadusel kontakti võtta klassijuhatajaga e-posti ja telefoni teel tööpäevadel 8.00-17.00.
  • Aineõpetajad ja spetsialistid vastavad e-kirjadele tööpäevadel 8.00-17.00. Kontaktid on kättesaadavad SIIT.
  • Palume klassijuhatajat informeerida, kui õpilastel puudub võimalus kodus kasutada arvutit või muid nutiseadmeid.

Lisaks palume

• Vältida kokkupuuteid haigustunnustega inimestega ja püsida kodus.
  • Haigusnähtude ilmnemisel võtta koheselt ühendust perearstiga või helistada Häirekeskuse infotelefonile 1247, kust saab infot koroonaviirusega seotud küsimustes ööpäevaringselt ja tasuta.
  • Teavitada koheselt klassijuhatajat, kui lapsel või pereliikmel on diagnoositud koroonaviirus (COVID-19).
  • Muu haigestumise korral, mis takistab õppetööd, teavitada klassijuhatajat. Klassijuhataja märgib lapse e-koolis puudujaks.

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool edastab infot seoses kriisiolukorraga kodulehel ja

e-posti teel.

Veebiseminari “Kuidas oma last koduõppes toetada“ link https://www.hitsa.ee/uudised-1/seminar-lapsevanematele .

Oleme üksteise suhtes hoolivad!