Sel aastal korraldas kogu koolile vahva Halloweeni ürituse Õpilasesindus. Päev algas  õudusjutu kuulamisega, mille autoriks oli Dominic. Kui jutt kuulatud oli, saime oma teadmised viktoriinis proovile panna. Edasi suundusime võimlasse, mis oli kõrvitsate ja kummitustega kaunistatud. Seal joonistasid kõik klassid ühise meeskonnana hirmsa õuduspildi.  Õuduspiltide näitus on avatud rekreatsiooniruumis.
Kui õuevahetunnis piisavalt energiat kulutatud oli, said õpilased koolimajast otsida kommikotte.  Kui kõik klassid leidsid kommipakid üles,  algas kommipaberite krõbistamine ja maiustamine.
Päeva lõpus tunnustas žürii kõige naljakamat, jubedamat ja ilusamat kostüümi.
Kõige naljakama kostüümikandja tiitlit jagasid lausa kaks õpilast. Nendeks olid Nele-Liis ja Heinrih.
Kõige õudsamat kostüümi kandis Anete.
Kõige ilusama kostüümi tiitli pälvis Hannela.

Terve päeva jooksul oli koolimajas näha erinevaid vahvaid tegelasi. Võisid kohtuda nii haldjate, nõidade, kummituste kui ka vampiiridega. Nägemata ei jäänud ka ämblikud, karud ega kassid. Aitäh kõigile, kes panid kostüümid selga.

Suur tänu Õpilasesindusele vahva päeva korraldamise eest!