23.11 ja 27.11 toimusid töötoad personalile, kus valmistasime üheskoos jõulukaunistusi maja dekoreerimiseks. Tänu personali nobedatele näppudele valmisid toredad päkapikud, jõlululaternad, lumepilved ja vahvad põhjapõdrad.

Lasteaia- ja koolilapsed valmistasid kaunid jõuluteemalised kunstitööd, millest sai koridorides üles pandud kena lastetööde näitus.

Jõulu Imedemaa muinasjutt oli sellel aastal sini-valge- hõbedane, sellest lähtuvalt oli terve maja kaunistatud nendes värvitoonides. Isegi piparkoogid said selga sini-valge rüü.

3.12 18 Advendiõhtu ja töötuba lasteaias koos lastevanematega- toimus ühine advendiaja alguse tähistamine ja jõulukaunistuste valmistamine. Koostöös lastega valmisid toredad põdrad ja lumehelbed.

19.12.18 toimus lõõgastustuba personalile, kus personal sai oma igapäevarutiinist tunniks ajaks välja lülitada, võtta aega enda „akude laadimiseks“ erinevate harjutustega ja meetoditega.

10.-22.12.18 toimusid lasteaia ja kooli jõulupeod Jõulu Imedemaal, kus lapsed olid kehastunud külmapoisteks ja lumehelbekesteks, lapsevanemad jänesteks ja põhjapõtradeks ning õpetajad lumeeitedeks ja –taatideks. Jõulu Imedemaale laste rõõmuks ja õnneks eksis ära Jõuluvana Samuel.