Selle nädala raames saime õpilastega ette võtta mitmeid vahvaid tegevusi. Nii kodudes kui ka klassides sai meisterdada toredaid tegelasi erinevatest sügisandidest. Mõtted olid lennukad ning üheskoos saime kokku väikse kuid vahva sügisandide näituse.

Õpilased valmistasid ka ise leiba ning degusteerisid erinevaid leibu järgmisel päeval lõuna kõrvale. Leivad tulid väga maitsvad, krõbedad ja seest pehmed – kiidame kõiki tegijaid, nii suuri kui ka väikseid!

Õpilased said leivanädala raames uusi teadmisi vaadates filmi ´´Kuidas valmib leib?“.

Meie armas raamatukoguhoidja Maie oli selleks nädalaks välja pannud ka leivateemalise raamatute näituse ning korraldas õpilastele teemakohase ettelugemispäeva.

Enim pakkus õpilastele melu leiva nädala lõppedes võileibade valmistamine. Nii mõnigi klass võttis kodust kaasa erinevaid asju, et võileib maitsvam tuleks. Kasutati võileivamääret, vorsti, juustu, kurki, salatilehti, tomatit ja paprikat.

Oli alles vahva nädal!

Suur tänu kõigile, kes võtsid leivanädalast osa ning aitasid ürituse korraldamisele kaasa!