Tallinna Laagna Lastead-Põhikool alustas alates detsembrikuust Tallinna Ülikooli loodus-ja terviseteaduste instituudiga koostööd ja võimaldab loovteraapia tudengitel meie koolis praktikat läbi viia.

Meie koolis on hetkel praktikal kunstiteraapia magistratuuri 1. kursuse tudeng Taivi Kivioja. Taivi on meie koolis kunagi varem töötanud ja on seetõttu paljudele juba tuttav. Hetkel töötab ta õpingute kõrvalt Konstantin Pätsi Vabaõhukoolis õppenõustajana.

Praktika raames on meie kooli õpilastel hea võimalus loovteraapiaga rohkem kokkupuutuda. Taivi on majas pärastlõunasel ajal, mil kõigil kellel on aega, soovi ja tahtmist, saavad loovteraapia tunnist osa.

Loovteraapia käigus tehtav annab lastele eelkõige võimaluse ennast läbi kunsti ja käelise tegevuse väljendada ja tegevust nautida. Miks mitte pikapäevarühmas midagi teistmoodi teha ja kogeda?

Taivi praktika kestab veel kuni 24. jaanuarini.

Sellel reedel 17.01 kell 14.00-17.00 on võimalus osaleda Avatud Stuudios, kus toimuvad loovteraapilised tegevused (joonistamine, värvimine, voolimine, meisterdamine). Oodatud on kõik lapsed, kes soovivad mõnusalt aega veeta või lihtsalt niisama olla. Tegevus toimub rekreatsiooni ruumis või kunstiklassis.

 

Lisainfo:

praktika juhendaja, loovterapeut Minni Kaju

minni.kaju@laagnakool.ee