Kolmapäeva hommikul kogunesime kooliperega saali, et veel paremini tuttavaks saada meile armsaks saanud Pia ja Antoniaga. Vabatahtlikud jagasid killukesi igapäeva elust enda kodumaal.

Pia on pärit Austriast.  Saime teada, et ta veedab palju aega koos enda perega. Üheskoos matkatakse suvel mägedes ja talvel tegeletakse talispordiga. Pia harrastab lumelauaga sõitmist. Lisaks spordile on tal huvi ka muusika vastu.  Need, kes on õhtul koolimajas ringi kõndinud, on kindlasti kuulnud tema imelist klaverimängu. Ja kas teatsite, et Pial on kodus kanad? 🙂

Antonia kodumaaks on Saksamaa. Ta väärtustab samuti üheiseid tegevusi  perega. Koos võetakse ette nii pikemaid kui ka lühemaid reise. Samuti tegeleb Antonia muusikaga. Vabal ajal meeldib talle mägedes matkamas käia nii jalgsi kui ka jalgrattaga.

Oleme rõõmsad, et need noored inimesed on leidnud tee meie majja!