10.novembril toimusid Malemajas kabevõistlused „8 kukesamm“, kus osalesid lapsed koolidest üle Eesti. Kohal oli 42 last vanuses 7 kuni 13. Enamus nendest lastest, võrreldes meiega, olid kabet mänginud juba aasta ja rohkem. Meie kooli õpilased saavutasid üldarvestuses näiteks 15. ja 20. koha. Arvestust peeti ka eraldi tüdrukutele ja poistele vanuseklasside järgi, kus saavutasime samuti häid kohti.

19.novembril osalesime oma tublite kabetajatega Tallinna Koolinoorte võistkondlikel Meistrivõistlustel. Osales 24 Tallinna kooli. Meie kool osales nendel võistlustel esimest korda ning olime ühed nooremad. Võistlusel mängiti 7 mängu, kus võitsime, kaotasime ja mängisime viiki. Õpilased olid väga tublid!

Kõik tulemused on kättesaadavad veebiaadressilt