Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikooli lastel, õpilastel, pereliikmetel ja maja töötajatel oli imetore võimalus end proovile panna, Lasnamäe kergejõustikuhallis 22.novembril kl 9-11, proovides osavust erinevates liikumistegevustes ja ringteatevõistluses.

Osavõtjaid tervitasid Mart ja Kadri ehk lasteaiaõpetaja Merle ja muusikaõpetaja Katrin. Särtsakad MyFitnessi treenerid Mirjam, Mihkel ja Anastasia viisid läbi algatuseks soojenduse ja lõpetuseks ühistegevusi. Vahepeal tegutsesid lasteaialapsed viies ja koolilapsed neljas tegutsemispunktis. Kooli tegutsemispunktides olid juhendajateks 7. ja 9.kl õpilased. Esmakordselt said rühmad ja klassid võistelda ringteatevõistlusel. Kooliõde Žanna mõõtis soovijatel vererõhku.

Koosveedetud ajast ja tegevustest sai osa üle 100 inimese.

Kõik osalejad said hea tuju ja roosad põsed ning lapsed diplomi ja MyFitnessi helkuri. Ühele õpilasele jäi mälestuseks ka MyFitnessi meeskonnalt ilus sinine pall.

Terves kehas terve vaim…