12.-16. aprill toimus südamenädal „Südamega ja südamest“.

Südamenädala raames vestlesid õpetajad lastega südame olulisusest meie sees, liikumise ning tervisliku toitumise tähtsusest, une ja vaikuseminutite vajalikkusest. Saadi teada, et värske õhk ning sõprade olemasolu on samuti südamele kasulikud. Viidi läbi praktilisi tegevusi – kuulati südamelööke rahuolekus ja pärast aktiivset liikumist, meisterdati temaatilisi töid. Koduõppel olijadki said tegevustest osa.

Hommikud algasid igas klassis ja rühmas virgutusvõimlemisega, millele järgnesid südamele kasulikud tegevused nagu tantsupäev, fotojaht, jüripäeva spordimängud, GPS kunsti tegemine ja õueala koristuspäev. Sipelgapesa rühma üks laps tõi esile, kuidas kõik kõndisid naljakalt õpetaja järgi nagu ussikesed ja lõpuks tuli telefonisse GPS kunsti pilt – süda. Kooli poolel õhkasid rõõmsalt ka õpetajad, et põnevust  ja loovust jagus. Üles pandi näitus, mis pakub vahvat meenutu

st ja ülevaadet ning kooli ümbrus sai värske ilme. Nädala lõpus jagati ka tänukirju ja temaatilisi auhindu.

Südamenädala tegevusi ja toimetusi võeti südamega ja tehti südamest.

Tervisenõukogu tänab kõiki