2.oktoobril oli lasteaed-põhikoolis üks tore õhtupoolik- toimus Sügislaat.

Laat oli heategevuslik ning müügist saadud tulu läks klassi või rühma hüvanguks.

Laadamelust said osa rühmad ja klassid koos peredega kui ka kogu personal.

Sügislaada avasid kaks murueite ja maja perenaine Natalia. Laada meeleolu juhatas sisse vabatahtlike saksakeelne tervituslaul, mida saatsid akordionistid- asendusteenistujad. Muusikaõpetajate juhendamisel oli saalis tantsu ja tralli ning seejärel said laadalised degusteerida rühmade ja klasside poolt ettevalmistatud sügishõrgutisi. Laada parimaks osutus 4-5. klassi õpilaste valmistatud „mustika-kama hõrgutis“.

Laadalised said osaleda õnneloosis, kus võitis iga loos. Lastevanematel ja töötajatel oli võimalus soetada värsket kodumaist puu- ja köögivilja, hoidiseid ja kompotte, sügisande, isevalmistatud küpsetisi ning käsitööd.

Peale kauplemise sai laadal tellida soovilugusid akordionistidelt.

Lapsi rõõmustas Farmi Piimatööstuse AS poolt kingitud kohukesed.

See kõik oli tõeliselt vahva!

Nelli Purge

lasteaia õppejuht