Rahvusvahelise vaimse tervise nädala raames olid õpilaste ja õpetajate jaoks planeeritud vaimset tervist toetavad tegevused.

Igal hommikul esmaspäevast reedeni võtsid õpilased osa lõõgastavast võimlemisest, mille korraldamisele aitasid kaasa Liikuma Kutsuva Kooli liikmed. Võimlemine tekitas õpilastes elevust ning toetas üldist tervist ja heaolu. Stressi vähendamiseks said, aga õpilased kasutada oma fantaasiat, värvides eri värvitoonides mandalaid. Õpilastega jagati ka vahvaid õpime õppima ja mälu nippe ning nädala lõpetasime pidžaama diskoga, kus tundsime kõik end mugavalt ja pingevabalt.

Koolipere sai iga päev erinevaid soovitusi, kuidas hoida ja toetada oma vaimset tervist ning lõpetas nädala lõõgastava muusikalise kogemusega.
Vaimse tervise eest hoolitsemine on meie kõigi jaoks tähtis.

Püsigem terved!