10.oktoober on ülemaailmne vaimse tervise päev. Meie kool tähistas seda 9. oktoobril läbi väga vahvate töötubade.

Teadmiste toas sai mõnusa linnulaulu ja veemühina saatel arutleda, mis on vaimne tervis. Arutelu käigus jõudsid lapsed selgusele, et puhkus, sõprus, sportimine, peresuhted, õppimine ja tervislik toit mängivad väga suurt rolli vaimse tervise heaolus.

Tunnetustoas ootas mõnus sidrunheina aroomilamp, vaikne ja rahulik keskkond . Lastele pakkus ootusärevust nii kõrrelampide värvivahetus kui ka ise värvi valimine.

Muusikatoas sai lõbusa laulu saatel käed soojaks lauldud, et pillimäng paremini välja tuleks.

Lugude toas sai mõnusalt kott-toolidel istuda ja kuulata erinevaid ette loetud palasid. Tekkis huvitav arutelu ja nii mõnelgi huvi ise ette loetud raamatut lugeda. Kes kuulata ei jaksanud, sai niisama rahulikult kaisuloom süles erinevaid raamatuid uudistada.

Loovustuba tekitas ehk kõige rohkem elevust, sest lapsi ootas seal üks naljakas karvane pall. Iga laps sai valida ühe paberist õhupalli, kuhu ta sai peale joonistada või kleepida oma meeleolu. Kõikide kooli laste õhupallid said ühte suurde mõnusasse kimpu.

Kui töötoad olid läbi käidud, natuke ampsatud vitamiini ja kõhtki täis, ootas lapsi saalis disko. Diskod on meie koolis alati väga populaarsed ja laste poolt väga oodatud.