Lasteaed tähistas rahvusvahelist vaimse tervise päeva sellel aastal esimest korda. 

Meie hommikut sisustasid viis erinevat töötuba: liikumisteraapia tuba (Sirli), naljatuba (Nelli), muinasjutu tuba (Maie), vaikuseminutite tuba (Lilia)ja pillituba (Katrin).

Liikumisteraapia toas said lapsed ennast proovile panna põneval takistusrajal. Läbida tuli kangast tunnel, sai jalutada üle „silla“, jpm. Lisaks liikumisele, oli võimalik ka rahulikult lebada ning muusikat kuulata.Lõpuks said kõik osalejad trummidel erineva tugevusega vihmasadu imiteerida ja lihtsalt lustida.

Naljatoa eesmärgiks oli üheskoos nalja teha ja naerda. Selles toas oli lubatud kõik see, mis rühmaruumis on keelatud. Naljatoas võis kingad tagurpidi jalga panna ja valjult naerda. Üheskoos räägiti naljakaid vanasõnu, mängiti näpumängu, vaadati naljakaid videoid ja pilte loomadest ning meisterdati koos üks naljakas pilt, mida ka teised rühmad hiljem näha said. Lõpetuseks söödi üks maitsev kommipomm.

Vaikuseminutite toas oli mõnus lõõgastuda hämaras ja hubases õhkkonnas, rahuliku muusika saatel. Õpetaja kasutas erinevaid vaikuseminutite võtteid, näiteks keskenduti vaikuse kuulamisele, oma südamelöökide tunnetamisele ja heade mõtete mõtlemisele. Küünla pealt said kõik endaga kaasa võtta tükikese soojust ja asetada see oma hingesoppi.

Muinasjututuba asus meie maja õdusas raamatukogus, kus lastel oli tore erinevaid muinasjutte ning lugusid kuulata ja raamatutest pilte vaadata. Kõik valitud lood olid headusest, sõprusest ja teineteisest hoolimisest.

Pillitoas said lapsed tutvuda väga erinevate pillidega ja näha/proovida, kuidas neid mängitakse. Peale sobiva pilli leidmist tegid kaks gruppi teineteisele kordamööda „muusikalise kingituse“. Erinevalt tavalisest kontserdist, pidid sel korral kuulajad nautima improvisatsioonilist muusikapala silmad kinni, mis oli teistsugune ja põnev kogemus.